UKRAINIAN POLITICAL SCIENCES ASSOCIATION / ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПОЛІТИЧНИХ НАУК

ПРОФЕСОР ВОЙЦЕХ ПОМИКАЛО: "УКРАЇНА ДАЛА СВІТОВІ ПРИКЛАД: МАЙДАН МОЖЕ З’ЯВИТИСЯ У ВАРШАВІ І БУДАПЕШТІ…"

ВАЛЕРІЙ БЕБИК: "Сильної, незалежної, економічно потужної і духовно витонченої України не хочуть ні на Сході, ні на Заході". 

ПРОФЕСОР ВОЙЦЕХ ПОМИКАЛО:

«УКРАЇНА ДАЛА СВІТОВІ ПРИКЛАД: МАЙДАН

МОЖЕ ЗЯВИТИСЯ У ВАРШАВІ І БУДАПЕШТІ…»

 

         Давно дружу з відомим польським вченим професором Войцехом Помикало. Людина унікальної ерудиції і воістину глобального мислення, доктор педагогічних і кандидат філософських наук.

Свого часу він працював спічрайтером першого секретаря ЦК ПОРП В.Гомулки, був засновником першого у Польщі ВНЗ з дистанційного навчання з використанням освітнього телебачення – Вищої соціально-економічної школи Варшави.

Він є автором багатьох книг, керівником авторських колективів енциклопедій з бізнесу та педагогіки. Нині - головний редактор міжнародного наукового журналу «Social and Political Sciences».

         Ще напередодні не підписання Україною угоди про асоціацію з ЄС він мені зателефонував і запитав, чи усвідомлюють в Україні, що ЄС ніяких кредитів не дасть і хоче, що називається, «на шару», отримати політичного союзника проти Росії і суб’єкта економіки, який буде додатковим ринком збуту для західних товарів?..

         Я відповів ствердно, бо ще до офіційної відмови від підписання асоціації з ЄС «регіонально-комуністичного» уряду М.Азарова, який виконав стратегічне завдання своїх кураторів з розвалу української економіки, знав: вся ця «євро-риторика» згаданого вище латентного хасідсько-російського агента, не варта ламаної німецької марки, яку вже не можна обміняти на «євро».

         Ми регулярно обмінювалися думками після фашистського побиття людей на Українському Майдані, мільйонних мітингів і барикадних боїв. А під час останньої розмови, детально розпитавши мене про останні події в Україні, професор Войцех Помикало висловив вельми цікаву думку.

         Зокрема, він сказав, що Український Майдан дав світові дуже цікавий приклад народного волевиявлення проти глобалізованої, корумпованої, антинародної влади. Оскільки в світі, у тому числі – ЄС, правлять бал такі самі олігархи, масові українські протести, які не сходять із світових телевізійних екранів, вельми занепокоїли урядовців на Заході.

         Згадавши колишнього президента Польщі А.Кваснєвського з його тезою про можливість появи Майдану у Москві, професор В.Помикало заявив, що Україна дала всьому світові приклад: Народний Майдан може у Варшаві і Будапешті

         І дійсно, пригадайте реакцію ЄС і США на драматичні українські події.

1. Люди вийшли на Майдан? – Захід зауважив: «Цікаво…»

2. Їх жорстоко побили? – Захід, осуджуючи, покачав головою.

3. Вийшли сотні тисяч людей на мітинг? – Захід заявив про конституційне право на протест.

4. Людей намагалися розігнати кийками? – Захід висловив «стурбованість».

5. «Регіонально-комуністична» більшість у парламенті фактично відміняє Конституцію? – Захід побіжно видає в пресу «тривожне комюніке».

6. Люди починають кидати «коктейлі Молотова»? – Захід говорить про «недопустимість насильства».

7. Люди звертають з проханням заблокувати на Заході рахунки українських олігархів та можновладців? – Захід в черговий раз «глибоко стурбований неконструктивними діями українського керівництва»…

         Виходячи з цього, не такою вже й фантастичною виглядає теза, що, насправді, Захід уклав з Росією таємний пакт «Путіна-Меркель», який блокує демократичні процеси в Україні і перешкоджає її виходу в світові лідери.

         Відтак, ми повинні зрозуміти, що сильної, незалежної, економічно потужної і духовно витонченої України не хочуть ні на Сході, ні на Заході.

         Але ж у нас, шановні українці, думки – протилежні!

         Слава Тисячолітній Україні!

 

Валерій Бебик,

доктор політичних наук,

голова Всеукраїнської асоціації політичних наук   

 Создан 31 янв 2014top.bigmir.net