UKRAINIAN POLITICAL SCIENCES ASSOCIATION / ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПОЛІТИЧНИХ НАУК

ПРОФЕСОР ПОЛІТОЛОГІЇ ВАЛЕРІЙ БЕБИК: РЕГІОНАЛИ І КОМУНІСТИ ФАКТИЧНО ЗДІЙСНИЛИ АНТИКОНСТИТУЦІЙНИЙ ПЕРЕВОРОТ!

Правляча коаліція ПР-КПУ, яка так само, як і фашистська партія Адольфа Гітлера, легітимно прийшла до влади. Але, поступово перейшла до фашистських методів «діалогу» з народом шляхом фізичного побиття незгодних та відміни конституційних прав громадян. 

ПРОФЕСОР ПОЛІТОЛОГІЇ ВАЛЕРІЙ БЕБИК:

РЕГІОНАЛИ І КОМУНІСТИ ФАКТИЧНО ЗДІЙСНИЛИ

АНТИКОНСТИТУЦІЙНИЙ ПЕРЕВОРОТ!

 

16.01.2014 р. Верховна Рада України, з порушенням процедури розгляду законопроектів, за рахунок голосів депутатів від Партії регіонів та Комуністичної партії України (235 осіб), проголосувала за законопроект № 3879 Вадима Колесніченка та Бориса Олійника "Про внесення змін до Закону України " Про судоустрій і статус суддів "та процесуальних законів про додаткові заходи захисту безпеки громадян".

Коментуючи цей закон, який миттєво відправили на підпис президенту, голова Всеукраїнської асоціації політичних наук ВАЛЕРІЙ БЕБИК зазначив, що таким чином регіонами і комуністи фактично відмінили Конституцію України.

Правляча коаліція, яка так само, як і фашистська партія Адольфа Гітлера, легітимно прийшла до влади. Але, поступово перейшла до фашистських методів «діалогу» з народом шляхом фізичного побиття незгодних та відміни конституційних прав громадян.

Зокрема, відзначив професор політології В.Бебик, в цьому законі порушені наступні конституційні права громадян:

1.                             право на приватну переписку, оскільки вимога ідентифікації SIM-карти при купівлі мобільних телефонів дає можливість читати переписку громадян без санкції суду будь-кому: від провайдера і до спецслужб чи організованих злочинних груп;

2.                             право на отримання інформації, оскільки обмеження доступу до соціальних мереж, особливо – в умовах олігархізації мас-медіа, відсутності громадського мовлення та узурпації владою державних засобів масової інформації, фактично позбавляє громадян неупередженої інформації про суспільне життя;

3.                             право людини одягатися так, як вона хоче, наприклад - носити шарф та шапку, які за формулюванням вказаного закону «ускладнюють ідентифікацію особи»;

4.                             право людини на свободу зібрань, оскільки вимога збиратися не більше 5 осіб, хай би на автомобілі чи моторному човні, обмежує права людей на мирні (не насильницькі!) акції висловлення своєї думки;

5.                             право платників податків знати, як живуть державні службовці, наприклад, прокурори та судді, які дають по 6 років тюрми за наміри зруйнувати пам’ятник творцю радянських концтаборів В.Лєніну, безкарно випускають «мажорів», які вбивають людей в ДТП, і «не помічають» фашистського побиття людей на Українському Майдані.

Таким чином, слід відзначити, що фактично Партія регіонів та КПУ здійснили у Верховній Раді антиконституційний переворот. І в цій ситуації Президент України В.Янукович, якщо, звичайно, він сам хоче залишитися в конституційному правовому полі, повинен накласти вето на цей законопроект. 

 Создан 16 янв 2014top.bigmir.net