UKRAINIAN POLITICAL SCIENCES ASSOCIATION / ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПОЛІТИЧНИХ НАУК

В.НЕБОЖЕНКО: "МАЙДАН БУДЕТ ПРОДОЛЖАТЬ СТОЯТЬ..." В.БЕБИК: "ВЛАДА СЕБЕ ДАРЕМНО ТІШИТЬ. ВСЕ - ТІЛЬКИ ПОЧИНАЄТЬСЯ!"
 

 

ВИКТОР НЕБОЖЕНКО: "МАЙДАН БУДЕТ ПРОДОЛЖАТЬ СТОЯТЬ..."

 

 Майдан будет продолжать стоять, даже, если оппозиционные три богатыря уедут на Канары. Это уже некое Казацкое братство. Они уже не уйдут. Это Братство украинцев. Майдан уже существует и без оппозиции.

 То есть, лидерам придется выбрать: встречать ли Новый год там? Это будет проверка оппозиционеров. Если они уедут на Канары, то появятся новые лидеры, новые люди. Это будет уже Майдан-2.

 У Майдана колоссальные возможности, Киев давно не имел реального самоуправления, столица на Майдане его получила. На Майдане формируется тихое «подполье». Затем оно, выйдя из Майдана, начнет забрасывать коктейлями Молотова поместья олигархов, реально сносить власть.

 Если оппозиция потеряет Майдан, то выделится это «подполье», которое начнет действовать и бороться реально с режимом. И все из-за того, что сейчас Майдан не получил конкретного результата и выхода энергии.

NR2.ru: http://nr2.com.ua/kiev/476247.html

 

 

ВАЛЕРІЙ БЕБИК: "ВЛАДА ДАРЕМНО СЕБЕ ТІШИТЬ... ВСЕ - ТІЛЬКИ ПОЧИНАЄТЬСЯ!"

 

 Не можу повністю погодитися з колегою в тому, що парламентська опозиція оволоділа Українським Майданом. Вона приєдналася до нього і маніпулятивно монополізувала трибуну і мікрофон. Але це ще не все. Все - тільки починається, оскільки Майдан - це не парламентська, а народна опозиція.

 У 2004 р. Майдан вийшов не за "так" В.Ющенка, а проти перекручень владою народного волевиявлення.

 Нині люди вийшли на Майдан не тому, що вони поголовно - "проти Росії" чи одностайно - "за ЄС". Людей обурили фашистські дії влади, яка звіряче побила студентів і думає, що люди цей злочин забудуть.

 Майдан - це наслідок системної антиукраїнської діяльності правлячої коаліції Партії регіонів, КПУ і "юлькіних тушок". Майдан - це наслідок того, що більшість в парламенті мають не українці. Більшість в уряді - не українці. Більшість телеканалів - проводить антиукраїнську діяльність.

 Як ви думаєте, чому саме студенти стали каталізатором Українського Майдану? - Вони бачать проросійську політику уряду в сфері освіти. І вони бачать, що цей коррумпований і непрофесійний уряд найменше дбає про національні інтереси та інтеграцію в глобальне співтовариство.

І це - в той час, як діти так званої правлячої "еліти" вчаться, народжують, мають нерухомість і банківські рахунки не в Росії, а на Заході.

 Отже, на мою думку, Український Майдан - свідчення Відродження Нації і формування свідомого громадянського суспільства. Влада даремно тішиться своїми "перемогами" у голосуванні за відставку збанкрутілого уряду і репресіями проти простих українців.

 Штурм райвідділу МВС у Врадіївці (Миколаївщина), Києво-Святошинського райвідділу у Києві, міського суду в Ужгороді - ось предтеча Українського Майдану. Все тільки починається!

 Создан 17 дек 2013top.bigmir.net