UKRAINIAN POLITICAL SCIENCES ASSOCIATION / ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПОЛІТИЧНИХ НАУК

РУКИ ВЛАДИ - В КРОВІ УКРАЇНСЬКИХ СТУДЕНТІВ: ШТУРМОВІ ЗАГОНИ "СС" І ФАШИСТСЬКИЙ УРЯД ПАРТІЇ РЕГІОНІВ

15 грудня 2013 р. о 12:00 люди вийдуть на Український Майдан на захист своїх конституційних прав. Банду в погонах - геть!!! 

 

Валерій Бебик,

доктор політичних наук, професор,

голова Всеукраїнської асоціації політичних наук

 

РУКИ ВЛАДИ - В КРОВІ УКРАЇНСЬКИХ СТУДЕНТІВ: 

ШТУРМОВІ ЗАГОНИ "СС" І ФАШИСТСЬКИЙ УРЯД ПАРТІЇ РЕГІОНІВ

 

 Чи вистачить мужності у А.Яценюка, О.Тягнибока і В.Клічка здати депутатські мандати заради дострокових пардаментських виборів?..

 

Уряд московського космополіта Азарова взяв на себе кров українських студентів. Верховна зРада, яка на 2/3 (конституційна більшість!) складається з мільярдерів та мільонерів не українського етнічного походження, випила цю ритуальну кров українських студентів.

Дії бійців "Беркуту", які виконали злочинний наказ міністра внутрішніх справ В.Захарченка і звіряче побили мирних студентів на Майдані, дуже нагадують дії фашистського гестапо (політичної поліції німецьких нацистів).

Воно й не дивно, бо політико-виховна робота в українському МВС побудована на фашистських принципах.

Почитайте, наприклад, матеріал Віталія Уманця «Дмітрій Новосєльцев, російський фашист, сержант української (!) міліції», в якому цитуються слова цього харківського міліціонера, що він буде лупити кожного, хто говорить українською (державною) мовою! (http://maydan-ua.io.ua/s424232/vitaliy_umanec._dmitriy_novoselcev_rosiyskiy_fashist_serjant_ukraenskoe_milicie_m.harkiv).

Дії злочинних угрупувань, які в пресі отримали умовну назву "тітушки", аналогічні діям нацистських штурмових загонів "СС" часів А.Гітлера. Ці штурмові загони фашистського зразка "кришуються" Партією регіонів і фінансуються єврейсько-російськими олігархами.

Наприклад, наметове містечко євромайдану у Дніпропетровську розтрощила така банда із 40 бритоголових. Міліція в цей момент «випадково» кудись зникла і повернулася, коли справу було зроблено.

Один з активістів розпізнав в нападниках спортсменів, членів федерації дзюдо Дніпропетровської області, яку очолює народний депутат України, член Партії регіонів Іван Ступак (http://pravda-ua.io.ua/s490095/ukraenska_pravda_u_dnipropetrovsku_banditi_pobili_mitinguyuchih._miliciya_v_cey_chas_znikla).

Ці «ескадрони смерті» від Партії регіонів діють в Україні вже не перший рік. Чому їх не бачать прокуратура і СБУ, тому що силові органи самі організували ці штурмові загони правлячої Партії регіонів?!.

Лариса Вассар з Одеси пише у «Фейсбуці»: «Титушек» набирали года два назад, зазывая бесплатно в бойцовские клубы. Город был увешан этими объявлениями. Причем призывалось готовить людей для борьбы с "нациками". Я тогда никак не могла понять, почему никто не реагирует на это…»

Отже, цих бойовиків набирали вже два роки тому, щоб використати їх нині. Так, наприклад, як це зробили біля будинку Адміністрації Президента України, атакуючи бійців «беркуту» заздалегідь підвезеним бульдозером і камінням.

Я вісім років пропрацював в адміністраціях Л.Кравчука і Л.Кучми і прекрасно знаю, що на вулиці Лютеранській чи Інституцькій, які дотичні до вулиці Банківської, 11 (де розташована президентська резиденція), міліція ніколи не дозволяла, навіть, легковика поставити. 

А тут – цілий трактор! Який «героїчний» наш «беркут» зупинив, начебто, шумовими гранатами! Цирк та й годі! Воно-то й було б цирком, якби не було кривавою провокацією влади за режисурою московських «кукловодів», щоб потім «нєкто» В.Путін прокоментував: «Ето не рєволюция, а погроми…»

Між іншим, знаєте, чому журналістам так брутально і ретельно «беркутівці» розбивали голови і камери? – А щоб не документували обличчя провокаторів і бійців московського спецназу, котрий охороняє уряд Азарова, в якому немає жодного українця!

В цьому зв’язку напрошується і висновок, що цей уряд потрібно відправити у відставку, притягнути до кримінальної відповідальності винних за ці криваві події (від міністра і до виконавців кривавої бійні мирних українських громадян) і оголосити позачергові парламентські вибори.

Юридичний механізм є. Якщо 1/3 депутатів складе свої мандати, а партії «обнулять» списки, тоді будуть конституційні підстави для проведення нових виборів до Верховної Ради. Один з депутатів від парламентської опозиції - Роман Забзалюк це вже зробив.

Але чи вистачить мужності на подібний крок у А.Яценюка, О.Тягнибока і В.Клічка, які так дбають про український народ?..

 Обновлен 13 дек 2013. Создан 03 дек 2013top.bigmir.net