UKRAINIAN POLITICAL SCIENCES ASSOCIATION / ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПОЛІТИЧНИХ НАУК

ВАЛЕРІЙ БЕБИК: «ХАСІДИ З УРЯДУ ТА ОПОЗИЦІЇ ЗНОВУ РОЗВОДЯТЬ УКРАЇНЦІВ, ЯК «ЛОХІВ»…

В уряді М.Азарова "Телекритика" не знайшла жодного українця! - Ось чому люди вийшли на Український Майдан?!. 

ВАЛЕРІЙ БЕБИК: «ХАСІДИ  З УРЯДУ ТА ОПОЗИЦІЇ

ЗНОВУ РОЗВОДЯТЬ УКРАЇНЦІВ, ЯК «ЛОХІВ»…

 

         Коментуючи розгортання масштабних провокацій під час мирних маніфестацій Майдану-2013 голова Всеукраїнської асоціації політичних наук (ВАПН) ВАЛЕРІЙ БЕБИК заявив, що зарубіжні спецслужби відпрацьовують в Україні сценарій, провокуючий загострення ситуації.

            Для чого, скажімо, захоплювати у вихідний день будинок Київради чи штурмувати Адміністрацію Президента України? – Це антиконституційні дії, які не мають нічого спільного з демократичним волевиявленням народу.

            «Комусь» дуже хочеться спровокувати владу на введення надзвичайного стану і в такий спосіб розірвати України «по-живому».

            Професор політології В.Бебик звернув увагу, що, направду, в уряді М.Азарова немає жодного українця (чит.: «Телекритика» не знайшла в уряді Азарова жодного українця»: http://pravda-ua.io.ua/s494437/telekritika_ne_znayshla_v_uryadi_azarova_jodnogo_ukraencya). і тому очікувати від цього уряду про-української політики абсолютно безглуздо.

            Водночас, відзначає голова ВАПН, немає їх і серед так званих «вождів майдану». Коли картавий ментовський провокатор В.Луценко кричить про революцію, а а хасід А.Яценюк заявляє, що В.Янукович – не президент, це - ієзуїтські спланована провокація.

            В.Янукович – легітимно обраний президент, хоча багато кому це і не подобається. Проте, президентів обирають не на мітингах, а на виборах.

            Інша справа, що президент повинен відправити у відставку уряд, непрофесійні дії якого вивели десятки тисяч людей на вулицю. А Генеральний прокурор повинен терміново провести розслідування жорстокого побиття Майдану: починаючи з міністра внутрішніх справ і закінчуючи фашистами з «Беркуту».

            Нам також потрібно переобрати і Верховну Раду, яка складається переважно з олігархів, не виконує своїх законотворчих функцій і не представляє інтересів всього українського народу.

            Наостанку, зауважує В.Бебик, зверніть увагу: фашистське побиття людей на Майдані, яке спровокувало народний гнів, одноголосно засудили християнські церковні ієрархи УПЦ КП, УПЦ і УГКЦ. Натомість, синагога мовчить… Бо все іде за їхнім планом?..  

В новому уряді та переобраному парламенті повинно бути не менше 70% українців! Тоді ми будемо мати, дійсно, українську політику української держави!  

 

 

P.S.:  Ця стаття була написана 01.12.13р. після звірячого побиття людей на Українському Майдані. Замовники і виконавці, як стверджують протоколи допиту О.Попова, - Азаров, Клюєв, Захарченко. Сьогодні вбито вже трьох українців! Схоже на те, що замовники і виконавці - та ж самі: Азаров, Клюєв, Захарченко. Скільки ще ритуальної української крові їм потрібно випити?!!

 Обновлен 22 янв 2014. Создан 01 дек 2013top.bigmir.net