UKRAINIAN POLITICAL SCIENCES ASSOCIATION / ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПОЛІТИЧНИХ НАУК

МІЛЬЯРДЕР ГУНДЯЄВ (КІРІЛ) ДАВ ПРЕМІЮ В.ПУТІНУ І ПІДТРИМАВ ОДЕСЬКОГО "МІЛЬОНЕРА-МУСOРЩІКА" І.МАРКОВА.

"Абзац, блондінкі"! :) 

РОСІЙСЬКИЙ НАРОДНИЙ СОБОР,

ОЧОЛЮВАНИЙ МІЛЬЯРДЕРОМ ГУНДЯЄВИМ (КИРИЛОМ), ДАВ ПРЕМІЮ В.ПУТІНУ І ПІДТРИМАВ ОДЕСЬКОГО «МІЛЬОНЕРА-МУСОРЩІКА» І.МАРКОВА

 

Учасники Російського Народного Собору, який очолює Патріарх Кирил (Гундяєв), висловили моральну підтримку заарештованому в Одесі Ігорю Маркову. У роботі собору також взяв участь керуючий справами УПЦ (МП) митрополит Бориспільський і Броварський Антоній (Паканич).

 

На думку архімандрита УПЦ (МП) Віктора (Бедя) діяльність форуму прискорить «процеси масового усвідомлення… питання про здобуття Українською Православною Церквою своєї історично законної, канонічно обґрунтованої та молитовно заслуженої автокефалії», повідомляє Православний Оглядач з посиланням на religion.in.ua.

 

31 жовтня 2013 року в залі церковних соборів храму Христа Спасителя в Москві під головуванням Патріарха Кирила (Гундяєва) відкрився XVII Всесвітній Російський Народний Собор «Росія як країна-цивілізація. Солідарне суспільство і майбутнє російського народу». У ході роботи форуму його учасники бурхливо висловили привітання на адресу братів - підприємців Ігоря і Олега Маркових, одного з яких заарештовано в Одесі, а другий "переховується в Росії".

 

Всесвітній Російський Народний Собор (ВРНС) є нецерковною міжнародною громадською організацією під егідою РПЦ. Собор покликаний сприяти духовному, культурному, соціальному та економічному відродженню Росії та російського народу, зміцненню російської державності, посиленню ролі Православної Церкви в житті суспільства.

 

Офіційний сайт ВРНС пише, що "натхненником, духовним вождем Собору став митрополит Смоленський і Калінінградський, нині Глава ВРНС Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил". Його заступниками тут є голова Союзу письменників Росії Валерій Ганічев і керівник Відділу Московського Патріархату із взаємин Церкви та суспільства протоієрей Всеволод Чаплін.

 

"Коли я кажу про Росію, я завжди маю на увазі великий цивілізаційний простір, - підкреслив Патріарх Кирил під час свого виступу. - Росія - це країна-цивілізація, зі своїм власним набором цінностей, своїми закономірностями суспільного розвитку, своєю моделлю соціуму і держави, своєю системою історичних та духовних координат". За його словами, "в якомусь сенсі Росія - це синонім Русі", вона повинна "гідно відповісти на поставлені перед нею цивілізаційні виклики і продовжити свій історичний шлях у третьому тисячолітті".

 

Після вступної частини голови ВРНС Патріарха Кирила пішли виступи інших учасників форуму.

 

 У своєму репортажі про перший день роботи Собору лідер московської Асоціації православних експертів Кирил Фролов зазначає: «Всі стверджували православний державний російський принцип, викривали "нацдемів" і псевдонаціоналістів -  уменшувачів. Ставропольський митрополит Кирил викрив "з'їзд слов'ян Південно - Росії", який влаштовують УНА - УНСО, неоязичники і нацдеми. Він нагадав, що основною організацією росіян є ВРНС, яку очолює Патріарх Кирил.

 

 Лідер Союзу Православних Громадян Валентин Лебедєв наполягав на правоті концепції "Москви - Третього Риму" і підтримав "Православний опір Новоросії, Малоросії, Волині, Підкарпатської і Сіверської Русі, ключовим лідером якого є Ігор Марков, що нині арештований і перебуває у в'язниці за свій православний російський вибір. Лебедєв нагадав, що на Соборі присутні брат Ігоря Олег Марков і депутат Одеської міськради Ігор Дмитрієв від "Родіни".

 

При згадці братів Маркових Зал учасників Російського Народного Собору висловив моральну підтримку заарештованому в Одесі Ігорю Маркову. Їх вітало все керівництво ВРНС і присутні на Соборі відомі інтелектуали і політики.

 

За даними Кирила Фролова, представники найближчого оточення заарештованого в Одесі Ігоря Маркова - Олег Марков та Ігор Дмитрієв - "ховаються в Росії" від політичних репресій режиму України. В "хроніку репресій на Землях Новоросії, Малоросії, Волині, Підкарпатської і Сіверської Русі" пан Фролов включив також "зняття проросійського мера Одеси Олексія Костусєва".

 

Олексій Костусєв днями дійсно достроково склав повноваження. Як пише Комерсант, причиною такого рішення політики називають скандал навколо арешту соратника мера - Ігоря Маркова. "Це тільки початок!" - вважає Кирило Фролов і прогнозує православним російським патріотам "геноцид" в Україні.

 

Постановою бюро президії ВРНС Президенту Росії Володимиру Путіну вручена тільки що заснована щорічна соборна премія - за особливі заслуги перед народом, суспільством і державою. Премію Президенту РФ вручено з формулюванням «За збереження державної Росії».

Після ознайомлення із цією новиною її відразу прокоментував архімандрит з УПЦ (МП), доктор богословських наук Віктор (Бедь):

 

«Здається, що окремі політичні кола Російської Федерації та маргінали з України намагаються втягнути РПЦ МП в політичні процеси пропаганди московського імперіалізму та шовінізму, з відвертим втручанням у внутрішні справи суверенної держави України... », - каже архімандрит Бедь і запитує:

 

«І що далі вони запропонують??? Партійне будівництво??? Місію політуправління при адміністрації президента РФ??? Чи тупик ?? »

 

На думку отця Віктора (Бедя), «подібна політизація церковної структури РПЦ МП, що свідчить про зростання агресивності у зовнішній політиці московської держави, найперше призведе до негативних наслідків в самій Російській Федерації, та зокрема серед православних вірників багатонаціональної московської новітньої імперії (федерації)..». 

 

«Тільки цього не бачать, чи не хочуть бачити у самій Москві... Так чи інакше, але завдячуючи цьому форуму, в Україні прискоряться процеси масового усвідомлення того, що в умовах державної незалежності, настав час необхідності вирішення питання про здобуття Українською Православною Церквою своєї історично законної, канонічно обґрунтованої та молитовно заслуженої автокефалії», -  вважає архімандрит УПЦ (МП) Віктор (Бедь).

 Создан 08 ноя 2013top.bigmir.net