UKRAINIAN POLITICAL SCIENCES ASSOCIATION / ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПОЛІТИЧНИХ НАУК

Валерій Бебик. СЕКСУАЛЬНИЙ ДЖИХАД
 

 

            Інтервенція бандитських угрупувань в Сирію показала, що окрім традиційних методів боротьби з владою (надання стрілецької, ракетної та хімічної зброї, а також ведення інформаційної війни) американські та ЄС-івські спецслужби активно використовують ісламський чинник.

Зокрема, міністр внутрішніх справ Тунісу Лутфі Бен Джедду в інтерв'ю туніської газеті "Аш - Шурук" сказав, що силами безпеки країни були заарештовані 82 члени злочинної мережі, яка завербувала сотні туніських дівчат для відправки в Сирію. Серед них є громадяни Лівії та інших країн, які фінансували переправлення туніських молодих жінок на територію Сирії.

За його словами, в даний час багато жінок - громадянки Тунісу, що знаходяться в Сирії під приводом "сексуального джихаду", просять допомогти їм повернутися на батьківщину. Туніський міністр повідомив, що десятки сімей цих жінок вийшли на зв'язок зі службами безпеки, просячи надати допомогу в поверненні їх на батьківщину.

Своєю чергою, голова Національної спілки туніських жінок Радія Аль-Джарбі заявила, що всі дівчата, відправлені до Сирії з подібними цілями, є жертвами брудних планів західних спецслужб.

 

http://syriasegodnia.livejournal.com/501694.html

 

 Создан 01 окт 2013top.bigmir.net