UKRAINIAN POLITICAL SCIENCES ASSOCIATION / ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПОЛІТИЧНИХ НАУК

Валерій Бебик: ЄСівці ФІНАНСУЮТЬ СИРІЙСЬКИХ БАНДИТІВ ЗА ГРОШІ КАДДАФІ!

Коментар голови Всеукраїнської асоціації політичних наук (ВАПН) Валерія БебикаАналізуючи так звані "арабські революції" в Тунісі, Лівії, Йемені, Єгипті та Сирії виникає одне, цілком логічне питання: а звідки ж беруть гроші ЄСівці та сполучено-штато-американці на фінансування "опозиційних" бандитів у вказаних країнах?..

 

В ЄС - широкомасштабна криза: Греція - повний банкрут, Італія, Іспанія, Португалія, Ісландія - на межі банкрутства. Угорщина - виганяє штаб-квартиру Міжнародного валютного фонду (МВФ) з Будапешту, як кажуть експерти, за надмірне втручання у внутрішні справи цієї країни.

 

Безробіття в країнах ЄС вже сягає соціально-критичної межі у 25%. А тут - сотні мільонів єврів, використаних на військові інтервенції на Близькому Сході та Північній Африці з метою створення "поясу безпеки" Ізраїля, який знаходиться в щільному ісламському оточенні...

 

Невже в бюджеті ЄСівських країн передбачені гроші на фінансування міжнародних (і незаконних!) збройних формувань та підтримки Ізраїля, який не входить до ЄС?..

 

Все - дуже просто. Лівія, багата на нафту, напередодні вторгнення ЄСівських та американських військ до цієї маленької, але свободолюбивої країни, мала в банках Європи 300 (триста!) млрд. долл.

Бандитам, яким війська НАТО передали владу в Лівії, кинули "кістку" у вигляді 300 млн. долл. Решта - залишилася "до кращих часів" в банках банкрутуючого ЄС. Тепер вам зрозуміло, звідки гроші на підйом провальної економіки Греції і підтримання курсу євро?..

 

Фактично ми можемо зробити висновки, що ЄСівці  та сполучено-штато-американці  фінансують сирійських та інших бандитів в країнах Близького Сходу та Африки за гроші колишнього лівійського лідера М. Каддафі, вбитого спецслужбами Заходу "в ім'я демократії"!..Создан 30 авг 2013top.bigmir.net