UKRAINIAN POLITICAL SCIENCES ASSOCIATION / ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПОЛІТИЧНИХ НАУК

Римський папа Франциск: ГОЛОДОМОР - ГЕНОЦИД УКРАЇНЦІВ, ЯКІ БОРОЛИСЯ ЗА СВОЮ СВОБОДУ.

Чому Голодомор не визнають іудеї та росіяни, бо самі цей геноцид організовували?.. Може, пора покаятися?.. 

За інформацією УКРІНФОРМу  Хорхе Маріо Бергольйо – нинішній Папа Римський Франциск – у книзі «Про небеса і про землю», виданій в 2010р. написав:

 

"Люди, які зазнали різанини і гоніння – як під час трьох найбільших геноцидів минулого століття вірмени, євреї та українці – боролися за свою свободу".

 

 

Великі держави «вмили руки» під час Геноциду вірмен, бо знали набагато більше, ніж говорили: адже вони не говорили про те, що під час геноциду спокійно вмили руки.

 

«У той час Османська імперія була могутньою, йшла світова війна, і світ дивився в інший бік», - написав тоді майбутній Папа в розділі «Про Голокост».

 

У розділі «Про релігії» Папа Франциск зазначив, що в ХХст. великі держави зрівняли з землею міста і села, бо уявили себе богом. «Турки вчинили це відносно вірмен, німці - щодо євреїв, сталінські комуністи - щодо українців. Для вбивства людей вони використовували обговорення про божественні атрибути», - відзначив майбутній Папа.

 

(http://expres.ua/digest/2013/05/02/86530-papa-rymskyy-vyznav-ukrayinskyy-golodomor-odnym-naystrashnishyh-genocydiv)

 

ПОСТСКРІПТУМ "ПОЛІТОЛОГА":

 

Залишається спитати у євреїв, які організували Голодомор українцям під час свого панування за часів комуністичного режиму СРСР, чому вони, всіляко рекламуючи Голокост, вперто не визнають Голодомор?.. - Тому що вони його організували?.. 

 

Таке ж саме питання до росіян, зокрема, до президента РФ В.Путіна та до патріарха Російської православної церкви Кірілла, чому вони визнають Голокост і не визнають Голодомор?.. - Тому що Путін і Гундяєв/Кірілл - замасковані іудеї?.. 

 Обновлен 14 авг 2013. Создан 11 авг 2013top.bigmir.net